دربــــاره مـــا:

شرکت تبسم گستران اروند در آذرماه ۱۳۹۸ با رویکرد ارائه بهترین و با کیفیت‌ترین محصولات غذایی، آرایشی و بهداشتی به مشتریان محترم منطقه آزاد اروند خوزستان آغاز به فعالیت کرده است.

شرکت تبسم گستران اروند در ادامه فعالیت خود، همواره تلاش نموده تا رضایت مشتریان خود را با بهترین خدمات از جمله سرکشی و ویزیت منظم و مداوم، ارسال و تحویل کالا طبق درخواست و سفارش مشتری در اسرع وقت به بهترین شکل ممکن، ارائه محصولاتی با بالاترین سطح کیفی، پشتیبانی ۲۴ ساعته و همچنین خدمات پس از فروش جلب نماید.

همچنین این شرکت همواره سعی نموده محصولاتی را به مشتریان عزیز ارائه نماید که حتی‌الامکان تا قبل از این در منطقه ارائه نشده و یا با کیفیتی به مراتب پایین تر ارائه شده‌اند. در حال حاضر این شرکت به واسطه تیم فروش و توزیع قدرتمند و مجرب خود، توانسته است بیش از ۱۰۰۰ مشتری را در منطقه پوشش داده و رضایت آنها را جلب نماید.

بی شک بررسی نیازها و تحلیل اطلاعات ارسالی شما، کمک شایانی به پیشرفت، تحقق اهداف و برنامه ها و همچنین خدمات آتی این مجموعه خواهد نمود. لذا نظر به بهبود هر چه بهتر خدمت‌رسانی به شما عزیزان، ما را با نظرات، انتقادات و پیشنهادات خود از طریق راه های ارتباطی شرکت، یاری نمایید.

اکانت فیس بوک و توییتر من